خوب اینم پستی در جواب چند نفر از دوستان که خواسته بودند در زمینه جور کردن کفش و دمپای شلوار پستی بذارم.

*

*

شلوار تنگ/چسبون/تایت/غواصی و....


این شلوار ها رو با کفش های عروسکی تخت یا پاشنه بلند یا صندل بپوشید. این شلوار برای پاهاش خوش فرم  ساخته شده و شدیدا باسن بزرگ رو بدشکل می کنه. پس اگر باسن یا شکم بزرگ دارید اصلا از این نوع شلوار نپوشید... هر چقدر هم که مد باشه... دوست دارید هیکلتون شبیه لامپ بشه؟! اگر میان تنه چاقی دارید این شلوار رو فقط مجازید زمستون و با بوت بلند بپوشید که به هیکلتون تناسب می ده.

 

 

شلوار جین لوله تفنگی یا راسته

 

این شلوار رو با کفشهای پاشنه بلند ، تخت، کالج، صندل تخت یا بلند و کفشهای کتونی (ورزشی) ظریف بپوشید. کلا خیلی شلوار به درد بخوریه. با بیشتر کفشها جوره به جز صندلهای تخت یا کفشهای کتونی بزرگ ورزشی.

 

 


شلوار های دمپا گشاد جین نرم و تیره یا پارچه ای

 

این شلوار ها رو با کفش پاشنه بلند بپوشید و پاشنه رو به شکلی انتخاب کنید که دو سومش توسط پاچه شلوار پوشیده بشه. این کار قدتون رو بلند می کنه و پاهاتون رو کشیده و خوش فرم نشون می ده.

 

 


شلوار جین دمپا گشاد ضخیم و بلند

 

این شلوار ها رو با کفش های ورزشی جدی و  بزرگ بپوشید.

 

 


شلوار برمودا

 

این شلوار ها رو با کفشها و صندلهای پاشنه بلند بپوشید. اگر با کفش تخت بپوشید قد و طول پاهاتون کوتاه به نظر میاد. در ضمن پاهاتون شبیه هاکلبری فین یا سایر کودکان فقیر یا یتیم می شه! از ما گفتن!

 

 


شلوار پارچه ای راسته

 

این شلوار جون می ده برای  کفشهای زنونه اداری پاشنه از کوتاه تا بلند.

[ شنبه هشتم تیر ۱۳۹۲ ] [ 0:49 ] [ نگارا ] [ ]
درباره وبلاگ

خوش اومدید.


چی نپوشیم؟

چی رو با چی بپوشیم؟

چی رو با چی نپوشیم؟


من راهنماییتون می کنم.

** از کجا شروع کنیم؟

ستون سمت راست جدید ترین مطالب رو به شما نشون می ده.

بعد از خوندن مطالب ستون سمت راست این صفحه، شما سه گزینه دارید:

1. ستون سمت راست رو تا پایین بخونید و در انتهای صفحه گزینه مطالب قدیمی تر رو انتخاب کنید.

2. از منوی ستون سمت چپ شروع به خوندن "مطالب قبلی" کنید که به صورت آرشیو ماهانه مرتب شده.

3. از منوی ستون سمت چپ شروع به خوندن "دسته بندی موضوعی" کنید.

هر سه روش همه مطالب نوشته شده رو در بر می گیرند.

یادتون باشه بعد از خوندن هر مطلب به "بخش نظرات" زیر اون مطلب برین. بخش نظرات مجموعه بسیار مفصلی از سوال و جوابه. خوندن بخش نظرات رو شدیدا توصیه می کنم. هم سرگرم کننده است و هم خیلی از سوالهاتون اونجا جواب داده شده.

سوال هاتون رو می تونید در بخش نظرات آخرین مطلب برای من ثبت کنید. موقع ثبت سوال حتما تیک ثبت نظر خصوصی رو بردارید. من به سوالاتی که به شکل خصوصی طرح بشن پاسخ نمی دم. سوال و جواب برای استفاده همه است. اگر کد امنیتی براتون نمایش داده نشد، بعد از سوالتون چند بار دکمه Space یا فاصله رو بزنید.

تعداد سوالها و نظرات بسیار زیاده. من هر سوال رو تا یک هفته بعد پاسخ می دم. لطفا بعد از طرح سوالتون صبور باشید. برای پیدا کردن جوابتون باید به بخش نظرات همون مطلبی مراجعه کنید که سوالتون رو در اون مطرح کرده اید.

زیبا باشید!


آمار